fbpx

KONI TRUCK / TRAILER

Амортизатори KONI для ВАНТАЖІВОК та ПРИЧЕПІВ

 

Для ринку вантажних автомобілів і причепів, де довговічність це ключове поняття, KONI розробила спеціально спроектовані амортизатори.

Характеристики мікроавтобусів і малотоннажних вантажних автомобілів значно підвищуються після установки амортизаторів KONI.

Вигода від широкого спектра амортизаторів для вантажних автомобілів, тракторів та будівельної техніки. Довговічність, можливість регулювання, комфорт і зчеплення з дорогою об’єднані в певному асортименті амортизаторів, які можуть бути використані від пустель до Арктики на всіляких дорогах.

З моменту подання в 1999 році цього унікального амортизатора для причепів, який був розроблений KONI для горизонтального використання, були зроблені численні удосконалення, що зробило його самим ефективним продуктом на ринку.

Виробники оригінального обладнання воліють ці амортизатори для екстремальних умов в Австралії і Східній Європі, де здатність до експлуатації в умовах високих температур і надійність є обов’язковим для виживання. Широка програма післяпродажного обслуговування також доступна для всіх причепів.


КУПИТИ амортизатори KONI для ВАНТАЖІВОК / ПРИЧЕПІВ


КАТАЛОГ KONI TRUCK

КАТАЛОГ KONI TRAILER

Телефонувати