fbpx

KONI TRACKDAY

Комплект KONI H&R TrackDay kit

 

На початку 2000-х років компанія KONI представила нову технологію амортизаторів для болідів «Формули-1», яка з тих пір застосовується в багатьох інших класах автогонок. Ця технологія, як і раніше використовується в GP2, GP3, в «Формулі-3» і багатьох інших серіях GT.

koni track day

Оскільки в цих серіях перегонів потрібна максимальна експлуатаційна якість, KONI використовує підвіску з попередньо встановленою системою клапанів що пройшла перевірку часом і є надійною основою для оптимальної експлуатації та налаштування. У багатьох вироблених конкурентами моделях спортивних амортизаторів для досягнення цієї мети використовується система голчастих клапанів. Однак, хоча така система є більш простим механізмом, вона має багато недоліків. Для компанії KONI, висока ефективність, сталість і простота використання є обов’язковими вимогами, що пред’являються до кожного спортивного амортизатора, тому і використовується попередньо встановлена ​​система клапанів.

 

В даний час KONI впроваджує цю технологію в амортизатори автомобілів для щоденних поїздок. Комплект TrackDay – це повний комплект амортизаторів і пружин для стандартних дорожніх умов, що забезпечує оптимальну керованість автомобіля на трасі. Широкий діапазон з 64 визначених кривих загасання, а також можливість зміни пружин і використання пружин з декількома різними коефіцієнтами жорсткості забезпечують адаптацію до самих різних дорожніх умов. Співпраця компанії KONI з виробником пружин H&R дає вам можливість оптимально налаштувати свій автомобіль для їзди як по звичайних дорогах, так і по гоночних трасах.

При виборі конструкції стійки, яка буде використовуватися для підвіски в комплекті TrackDay, фахівці компаній KONI і H&R віддали перевагу перевернутій конструкції однотрубного амортизатора. Така конструкція забезпечує дуже високу бокову стійкість в поєднанні з простим налаштуванням амортизатора, що є обов’язковою умовою для гоночних амортизаторів. При застосуванні стандартних конструкцій амортизаторів також використовується пружинно-гідравлічний однотрубний амортизатор, створений за технологією, яка застосовується в стійках підвіски автомобілів «Формули-1».

Доступні вісім положень регулювання жорсткості амортизатора при відбої і стисненні, які легко регулюються за допомогою виразних клацань. Кожне з цих положень дає відчутну зміну кривої демпфірування. Цим підвіска відрізняється від систем регулювання, які використовують механізм голчастих клапанів з 40 клацаннями в кожному напрямку, що ускладнює налаштування та вимагає використання стенду для точного налаштування.

 


КУПИТИ амортизатори KONI TRACK DAY

Телефонувати