fbpx

KONI HEAVY TRACK RAID

Амортизатори Heavy Track RAID

 

  • Висока надійність і довговічність.koni heavy track raid
  • Подвійний динамічний захист мостів.
  • Великий обсяг гідравлічної рідини.
  • Масивне кріплення і товсті стінки.
  • Використовуються в штатні місця і кріплення.
  • Розроблені під штатні пружини або ліфт.
  • Регульована жорсткість.

Багаторічний досвід у проектуванні і виробництві амортизаторів допоміг фірмі Koni, лідеру в heavy duty підвісці (для автобусів, вантажівок, трейлерів, військової техніки, залізничних складів і т.д.) об’єднати технології амортизаторів великотоннажного транспорту і амортизаторів для позашляховиків серії Heavy Track, щоб створити нову посилену серію для важких умов і ралі рейдів – Koni Heavy track RAID.

Амортизатори Koni Heavy track RAID використовують двотрубну гідравлічну конструкцію, яка забезпечує максимальну надійність – робота амортизатора гарантована навіть у разі деформації зовнішньої стінки (товщина 2.5mm). Великий діаметр труби-резервуара (70mm) та збільшений в два рази обсяг масла забезпечують ефективну роботу та охолодження.

Потужне верхнє і нижнє кріплення відповідає стандартному – амортизатори RAID встановлюються в штатні посадочні місця з ліфтом автомобіля до 50 мм, не вимагаючи змін конструкції підвіски.

У амортизаторах серії RAID використовується подвійний динамічний захист для важкої підвіски позашляховика. У них застосована спеціальна система, швидко, але плавно скорочує швидкість розкриття підвіски на останніх сантиметрах ходу (при максимальному вивішуванні колеса). Це запобігає різкому зусиллю на кріпленні мостів і удару обмежувача ходу відбою в амортизаторі, захищаючи кріплення мостів і амортизатор. Друга система поглинає велику енергію при сильних ударах на стиск (як при приземленні після стрибка або різкому перерозподілі маси автомобіля).

Традиційно, амортизатори RAID мають можливість регулювання жорсткості відбою, що дозволяє налаштувати його під пружину і навантаження, компенсувати знос.

Амортизатори були протестовані в тяжких умовах дикої місцевості Австралії і пустелі Сахара.

Амортизатори серії Heavy Track RAID – це це правильний підхід до підготовки підвіски рамних джипів до високих навантажень і важким умовам.

Жорсткість – регулюється.

Виконання – Стійка / Амортизатор.

Ліфт – Допускається (за винятками).

Амортизатори Heavy Track RAID виробляються в Голландії на заводі Koni в Оуд-Бейерланді.


КУПИТИ амортизатори KONI HEAVY TRACK RAID


ПІДІБРАТИ по КАТАЛОГУ амортизатори KONI

Телефонувати